private static final String EMAIL_TO = info@mindworkers.pl”;

Senior/ Mid IT Recruiter

Warszawa

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży IT specjalizującej się w… tfu! Po prostu. Mamy 10 lat!

Wraz z fantastycznymi ludźmi, pasjonatami branży technologicznej, rozwijamy nasze cztery linie biznesowe. Nie boisz się wymagających projektów IT na światowym poziomie? Szukasz nowych możliwości i potrafisz myśleć w pracy nieszablonowo? Chcesz rozwijać zainteresowania i doskonalić umiejętności?

W Mindworkers zapewniamy specjalistom IT i zespołom projektowym najciekawsze wyzwania zawodowe. Brzmi dobrze? Poznaj Mindworkers Team!

Twój zakres obowiązków:

  • koordynowanie całego procesu rekrutacyjnego na stanowiska IT od momentu pozyskania Kandydata do finalizacji współpracy
  • współpraca z Team Leaderami, zespołem rekrutacji i sprzedaży oraz z osobami z innych działów firmy
  • samodzielnie tworzenie i realizowanie strategii pozyskiwania odpowiednich kandydatów
  • zapewnienie dobrego candidate experience
  • poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych metod sourcingu kandydatów
  • udział w aktywnościach employer brandingowych

Oferujemy:

  • możliwość dołączenia do najlepszego zespołu specjalistów, którzy chętnie dzielą się wiedzą – nie tylko branżową ;-)
  • dużą samodzielność i możliwość realizacji swoich pomysłów
  • możliwość pracy zdalnej
  • biuro w samym Centrum Warszawy
  • Umowę o pracę lub B2B
  • pakiet benefitów : LuxMed, Karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, lekcje języka angielskiego

Nasze wymagania:

  • min. 3 letnie doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych procesów rekrutacyjnych
  • doświadczenie w rekrutacji w branży IT
  • znajomość zagadnień z obszaru IT umożliwiającej swobodną realizację powierzonych zadań
  • biegła znajomość narzędzi i trendów rekrutacyjnych
  • samodzielność i kreatywność w realizowanych obowiązkach
  • rzetelność i sumienność
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
Wyślij CV